Recents in Beach

header ads

Gta San Andreas Apk indir | Mobil GTA v1.08

Gta San Andreas Apk indir | Mobil GTA

Merhabalar, Bu makalemizde Gta Sanandreas Apk indirmeyi göstericeğiz.GTA San Andreas v1.08 PARA HİLELİ APK adını çok duymaya çok oynanmaya başlanınan bir oyundur.Gta Sanandreas oyununun apk hileli olarak sizlere sunuyoruz.Bu gta sanandreas apk ile artık android telefonunuzdanda gta sanandreas keyfini sürebilirsiniz.

GTA San Andreas v1.08 Apk indir'mek için o
kumaya devam edin.

Oyunun ana karakteri olan Carl Johnson ("CJ) 1992 yılında annesi öldüğü için annesinin evine cenaze için gelir.1987'de taşındığı yerden Los Angeles'e geri dönüşüyle başamaktadır.Oyun 1992 ve 1997 yılları arasında geçmektedir.Bir müddet geçince Çetesi yani Grove Street Aileleri'nin dağıldığını görerek temelli Los Angales'e geri döner.Oyunun en güzel yanlarından birisi ise oyun karakterinin yani CJ'in yeteneklerini geliştirebilmemizdir.Ve karakterimizin dış görünüşünüde değiştirebiliyoruz.Kas,saç,dövme değiştirebiliyoruz.İlk Los Santos'ta gelirken elimizdeki çantayı polis gelip alıyor.Ve bizde az para ve düşük özellikler ile oyuna başlıyoruz. ebiliyoruz.Gelişmek için görev yapıp yeni dükkanlar açarak yeni kıyafetler,yeni şehirler açarak yeni yan görevler elde ediyoruz.Mesela San Fierro şehrini açtığımız zamanda valet görevini açıp valet olarak çalışabiliyoruz.Gta San Andreas oyunundaki araba çeşidi arttırılmış,ve bölgelere göre farklı arabalar görebiliyoruz.Örneğin bir şehir olan yerde kasaba arabalarını görmek yerine limuzun gibi arabalar görebiliyor.

Oyun içi Görüntügta sanandreas fullsürümindir


 
((Alternatif Link))

Kurulumu

GTA San Andreas v1.08 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtasa” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
GTA San Andreas v1.08 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
GTA San Andreas 1.08 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menüden RESUME GAME butonuna basın paranız sınırsızdır.
UYARI : START GAME butonuna basıp yeni profil oluşturursanız hile aktif olmaz.
UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
Not:Bu oyun Android Oyun Club sitesinden alıntı yapılarak upload edilmiştir.Android Oyun Club Sitesine gitmek için tıklayınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar